1914 - 1927 - budowa Stadionu Wschodniomarchijskiego (Ostmarkstadion)Baza sportowa SOSiRBaza turystyczna - ZAPRASZAMYSłubickie Pole Golfowe Dębowa PolanaLodowisko SOSiR
15.03.2017 Aktualności SOSiR
Aktualności SOSiR

Sztafetowe Biegi Przełajowe rozstrzygnięte.

W dniu 14 marca 2017r w parku komunalnym za SOSIR Słubice rozegrano eliminacje gminne i powiatowe sztafetowych biegów przełajowych Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych.


Zawody w biegach sztafetowych są częścią system całorocznych zawodów międzyszkolnych dla ogółu młodzieży oraz imprez sportowych o mistrzostwo gminy i powiatu w szerokim programie, uwzględniającym popularne w danym środowisku dyscypliny stanowiące eliminacje do zawodów wojewódzkich, które w trzecim tygodniu kwietnia 2017 r. zastaną zorganizowane w Babimoście.

Kierownictwo nad zawodami finałowymi objął Szkolny Zawiązek Sportowy „Ziemia Lubuska”.

Rywalizacja naszych szkół przedstawia się następująco:

Licealiada:

dziewczeta:

1. ZSL Słubice – opiekun Iwona Grabowska

2. ZSE-Rol. Słubice opiekun Jacek Grześkowiak

chłopcy:

1. ZSE-Rol. Słubice – opiekun Jacek Grześkowiak

2. ZSTechnicznych Słubice – opiekun Jarosław Sadowski

Gimnazjada:

dziewczęta:

1. G2 Słubice – Marlena Pniewska

2. G Ośno Lubuskie – opiekun Danuta Hajkowicz

3. G Górzyca – opiekun Teresa Bednarczyk

4. G Kowalów – opiekun Ryszard Bazukiewicz

chłopcy:

1. G Ośno Lubuskie - opiekun Danuta Hajkowicz

2. G1 Słubice – opiekun Sławomir Jurgiewicz

3. G2 Słubice – opiekun Andrzej Nowakowski

4. G Kowalów – opiekun Ryszard Bazukiewicz

Szkoły Podstawowe:

dziewczęta:

1. SP Rzepin – opiekun Małgorzata Dąbrowska

2. SP Kowalów – opiekun Andrzej Adamski / Ryszard Bazukiewicz

3. SP Ośno Lubuskie – opiekun Iwona Osińska

4. SP3 Słubice – opiekun Sara Herman

5. SP Białków – opiekun Katarzyna Rejdukowska

6. SP2 Słubice – opiekun Barbara Bączkowska

7. SP Cybinka – opiekun Alicja Jasek

chłopcy:

1. SP Ośno Lubuskie – opiekun Iwona Osińska

2. SP Rzepin – opiekun Wiktor Błaszczykiewicz

3. SP Cybinka – opiekun Artur Żarski

4. SP3 Słubice – opiekun Sara Herman

5. SP2 Słubice – opiekun Barbara Bączkowska

6. SP Kowalów – opiekun Andrzej Adamski / Ryszard Bazukiewicz

7. SP Białków – opiekun Katarzyna Rejdukowska

Najgłośniejszy i najżywszy doping przebiegał w rywalizacji szkół podstawowych.

Natomiast doświadczeni uczniowie szkół ponadgimnazjalnych zaakcentowali swoją obecność w pierwszym lekkoatletycznym wydarzeniu sezonu 2017, pokazując że mają także czas oprócz książki i śpiewu na aktywną formę ruchowej. Dziękując wszystkim za udział zapraszamy zwycięzców, w imieniu Szkolnego Związku Sportowego „Ziemia Lubuska”, na zawody wojewódzkie – Babimost 2017.

Ryszard Chustecki – SOSIR Słubice

 

 



 

Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Spółka z o.o. z siedzibą w Słubicach

zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego - KRS 0000415548 REGON 081017397, NIP 5981630216, Kapitał zakładowy 19 565 500,00 zł 69-100 Słubice ul. Sportowa 1 tel. 95 7582501, fax. 95 7584778, e-mail: sekretariat@sosirslubice.pl