1914 - 1927 - budowa Stadionu Wschodniomarchijskiego (Ostmarkstadion)Baza sportowa SOSiRBaza turystyczna - ZAPRASZAMYSłubickie Pole Golfowe Dębowa PolanaLodowisko SOSiR

O FIRMIE

Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o.  prowadzi szeroką działalność w dziedzinie sportu i rekreacji. Funkcjonuje od lutego 2012 roku w wyniku przekształcenia zakładu budżetowego OSiR w spółkę prawa handlowego.  Posiadamy 30-letnie doświadczenie w prowadzeniu działalności sportowej i sportowo-rekreacyjnej, popartej organizacją kilku tysięcy wydarzeń sportowych o randze regionalnej, ogólnopolskiej i międzynarodowej. Warto jednak zaznaczyć, że SOSiR to nie tylko wydarzenia sportowe – dodatkowo prowadzimy profesjonalną działalność w zakresie organizacji imprez kulturalnych, firmowych i okolicznościowych. Byliśmy również organizatorem wieczorów kabaretowych i koncertów muzycznych Radia ZET i TVP2. 

Dysponujemy wieloma obiektami: olimpijskim stadionem lekkoatletyczno-piłkarskim z bieżnią okólną 6-torową o nawierzchni syntetycznej typu MONDO, boiskiem pełnowymiarowym o nawierzchni trawiastej, trzema płytami piłkarskimi o nawierzchni trawiastej (treningowymi), boiskiem o nawierzchni sztucznej z oświetleniem (105x68), salą gimnastyczną (12x24), sportową halą miejską (40x20), siłownią, basenem odkrytym, minigolfem, 9 dołkowym polem golfowym, Driving Range, kortem tenisowym, boiskiem do siatkówki plażowej, strzelnicą. Z naszych obiektów korzystają zawodnicy słubickich klubów sportowych, jak również przedstawiciele kadry wojewódzkiej i ogólnopolskiej z różnych dyscyplin sportowych w LA i piłce nożnej. Nasi goście mają do dyspozycji wyposażoną w pełni odnowę biologiczną: saunę, hydroterapię, masaże oraz siłownię.

Przedmiotem działania ośrodka jest także realizowanie na rzecz mieszkańców zadań z zakresu promocji miasta, kultury i sportu, w tym utrzymywanie terenów rekreacyjnych i obiektów sportowych. Ośrodek realizuje nie tylko zadania w zakresie kultury fizycznej, sportu i rekreacji, ale również w zakresie powierzonych inwestycji oraz prac związanych z zarządzaniem obiektami. Od chwili powstania SOSiR nieustannie się rozwija, planując kolejną rozbudowę części hotelowej oraz liczne inwestycje związane z polem golfowym.

SOSiR oprócz szerokiej bazy sportowo-rekreacyjnej, ze względu na wyjątkowe walory krajobrazu i malownicze położenie zaprasza na przedmieścia Słubic do aktywnego wypoczynku również miłośników gry w golfa. W ramach współpracy istniejącego polsko-niemieckiego klubu golfowego na terenie spółki, organizowane są liczne rozgrywki oraz turnieje dla stałych graczy, będące znakomitą okazją do współdziałania oraz zdrowej rywalizacji wśród sportowców (również tych początkujących).

W planach spółki istnieje w przyszłości budowa parku linowego oraz rozbudowa istniejącego pola golfowego wraz z dodatkowym kompleksem krytych kortów i zapleczem gastronomiczno-hotelowym.

 

Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Spółka z o.o. z siedzibą w Słubicach

zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego - KRS 0000415548 REGON 081017397, NIP 5981630216, Kapitał zakładowy 19 606 000,00 zł 69-100 Słubice ul. Sportowa 1 tel. 95 7582501, fax. 95 7584778, e-mail: sekretariat@sosirslubice.pl