Strona w trakcie modernizacji. Przepraszamy za utrudnienia.

Już 20 maja w Słubicach odbędzie się kolejna odsłona Maratonu Fitness, tym razem na świeżym powietrzu i pod nazwą „Razem lepiej – ohne Grenzen”.

Spotykamy się 20 maja na płycie głównej Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Biuro imprezy otwieramy o godz. 9:30, a pierwsze zajęcia rozpoczną się o 10:30. Zakończenie planujemy około godz. 16:00.

Zgłoszenie prosimy przesyłać emailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 18 maja. Zgłoszenia będą też przyjmowane rano w dniu imprezy, na godzinę przed jej rozpoczęciem.

W tym roku będzie z nami sześć instruktorek, które wszyscy doskonale znają. Izabela Smolska, Kamila Kozinoga, Marta Bąkowska, Sylwia Bąkowska, Sylwia Sazanowicz-Biedrzycka, Dorota Witowska. Wszystkie panie mają ogromną wiedzę i duże doświadczenie, co gwarantuje wysoki poziom zajęć i znakomitą zabawę.

W planowanej przerwie, około godz. 13, odbędzie się losowanie nagród. Będą to rozmaite gadżety, nie tylko sportowe, a także wejściówki na zajęcia do naszych instruktorek. Przygotowaliśmy też poczęstunek w formie bufetu, każda z pań dostanie wodę. Będą osobne stoiska poświęcone zdrowiu i urodzie, na których będzie można otrzymać porady.

Back to top